Ring Shopping veilt de 30 unieke beelden aan de hoogste bieders.
Op elk beeld kan geboden worden vanaf een bepaald startbedrag.

Bieden kan van 29/11 om 10u00 tot 22/12 om 19u00. De beelden kan je bezichtigen vanaf 29 november in Ring Shopping.

Een woordje over de kunstenaar.

Koen Vermander is een kunstenaar uit het "kreakollektief", de artistieke werkplaats van dienstverleningscentrum "De Branding".

Vanuit zijn eigen fantastie schept hij zijn visie op de wereld.
Koen maakt figuren, monsters, personen uit klei. Soms klein, soms iets groter van formaat, maar steeds in zijn persoonlijke stijl.

De laatste jaren heeft Koen zich toegelegd op het maken van beeldengroepen.
Zo maakte hij een paar jaar geleden een fanfare van een 20-tal beelden. Deze is nog altijd te bewonderen in het onthaal van “De Branding”

Dit jaar wilde hij de sfeer rond de benefietactie ‘ De Warmste Week’ weergeven. Koen is fan van deze actie.
We gingen al 2 jaar op bezoek bij De Warmste Week in Puyenbroeck, Wachtebeke.

Koen staat dan steevast op de eerste rij, met een zelfgemaakt spandoek of tekening. Hij wil geen minuut missen en heeft zelfs geen tijd om iets te gaan drinken.

Maar dit jaar komt ‘ De Warmste Week’ naar Kortrijk.
Dit is het prachtige resultaat !

© 2019 | Ring Shopping  |  De Branding  | Algemene voorwaarden