Blue headed bird by Hannelore Vandendriessche

Veiling is afgelopen

Item : Nieuw

Veiling is verlopen, omdat er geen biedingen waren

Artikelnummer: 949 Categorie:

Beschrijving

Prachtige handgemaakte tekening vogel blauw hoofd op 1 poot.

Hannelore Vandendriessche is een kunstenares, geboren in Keerbergen, maar nu woonachtig te Grenoble.
Haar werk is dan ook voornamelijk gekend in Frankrijk.
Veel van haar tekeningen worden online verkocht op kunstveilingen. Ze werkt voornamelijk met aquarel.

Afmeting: 13 x 18 cm

Schenker: Hannelore Vandendriessche

Totaal aantal geplaatste biedingen:

De veiling is verkocht

Veiling is begonnen oktober 25, 2023 20:06

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Blue headed bird by Hannelore Vandendriessche” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Stuur een privé bericht

Naam:
Email:
Bericht: