Boek ‘Wilma Wonder’ – Hanne Luyten

Winnend Bod: 26,00

Item : Nieuw

Artikelnummer: 52 Categorie:

Beschrijving

Wilma Wonder is boos.
Wilma Wonder is boos, én ook nog kwaad.
Meer nog: Wilma Wonder is boos, kwaad én WOEST.

SUPERWOEST!

Haar broer zei haar dat ze helemaal nergens goed in is.
Maar dat is natuurlijk niet waar, Wilma’s broer kent er gewoon niets van.
Wilma kan wel duizend dingen!

Dit is het verhaal van Wilma Wonder en ze is -net zoals haar vrienden- best bijzonder.

Hanne Luyten
en Noëmi Willemen stellen je graag voor aan Wilma Wonder, een nieuw en grappig kinderboek. Net zoals in hun bestseller ‘Het huis met de gele deur’ is de tekst op rijm van de hand van Hanne en zijn de prachtige tekeningen gemaakt door Noëmi.

Wilma Wonder is een boek over hoe jezelf zijn, pas écht bijzonder is.

Totaal aantal geplaatste biedingen:

De veiling is verkocht

De hoogste bieder was:

Veiling is begonnen september 17, 2021 12:29

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Boek ‘Wilma Wonder’ – Hanne Luyten” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Stuur een privé bericht

Loading...
Naam:
Email:
Bericht: