Mommy & Mini duo bracelets goldfilled – Hanne Detail

Winnend Bod: 80,00

Item : Nieuw

Artikelnummer: 182 Categorieën: , , , Tags: , , , ,

Beschrijving

Hanne Detail schenkt ons een prachtige ‘Mommy & Mini duo bracelets’ in goldfilled weg met personalisatie naar keuze, inclusief verzending!

Schenker: Hanne Detail

Totaal aantal geplaatste biedingen:

De veiling is verkocht

De hoogste bieder was: sophunzel

Biedersnaam Bied tijd Bod Automatisch
sophunzel november 9, 2022 16:27 80,00
astrid november 9, 2022 14:21 76,00
sophunzel oktober 31, 2022 11:27 75,00
Veiling is begonnen oktober 14, 2022 13:39

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Mommy & Mini duo bracelets goldfilled – Hanne Detail” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Stuur een privé bericht

Loading...
Naam:
Email:
Bericht: