Wilma Wonder en de duif + poster

Winnend Bod: 23,00

Item : Nieuw

Artikelnummer: 338 Categorieën: ,

Beschrijving

Het gloednieuwe boek van Hanne Luyten: Wilma wonder en de duif met exclusieve poster.

Wilma Wonder en haar vrienden
zijn net allemaal terug van school.
“JOEPIE! Samen voetballen!”
Wie scoort zo de eerste goal?

Maar dan…
“Kom eens allemaal heel snel kijken!”
Keeper Sky ontdekt iets bij de achterlijn.
“He dag duifje, wat doe jij hier?
Moet jij niet aan het vliegen zijn?’

Hanne Luyten en Noëmi Willemen hebben met ‘Wilma Wonder en de duif’, het derde boek uit hun WILMA WONDER-reeks klaar.
Het werd een prachtig verhaal over hoe geloven in jezelf én de steun van je vrienden, voor een wonderlijk avontuur kan zorgen.

Geschonken door auteur Hanne Luyten

Totaal aantal geplaatste biedingen:

De veiling is verkocht

De hoogste bieder was:

Veiling is begonnen oktober 5, 2023 11:23

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Wilma Wonder en de duif + poster” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Stuur een privé bericht

Naam:
Email:
Bericht: