Welkom op onze warmste veiling voor Kleine Superhelden!

Het is weer zover! Onze Warmste veiling voor Kleine Superhelden gaat weer van start! Na onze feesteditie van vorig jaar, hopen we er voor de zesde keer een groot succes van te maken om opnieuw een prachtig bedrag in te zamelen voor vzw Vereniging voor Kleine Superhelden.

Het is ons gelukt om opnieuw heel veel leuke artikels te verzamelen. Al de aangeboden producten, cadeaubonnen, diensten, … zijn aan ons geschonken door sponsors met een groot hart. Elk jaar opnieuw zijn wij enorm dankbaar voor al deze warme schenkingen! Wil je graag zelf nog iets doneren? Dat kan zeker! Neem dan zeker contact met ons op via veiling.vvks@gmail.com.

Maar! Om van deze veiling een groot succes te maken, rekenen we ook op jou! Wat kan jij doen? Maak snel een account aan, neem een kijkje in al onze mapjes, zoek jouw favoriete items en… BIEDEN MAAR! Want niets is leuker dan shoppen voor het goede doel!

De opbrengst van ons Warmste veiling gaat integraal naar de vzw Vereniging voor Kleine Superhelden. Deze vereniging schenkt prachtige dagboekjes aan alle kindjes die op de afdeling Neonatologie verblijven in ondertussen 20 Vlaamse ziekenhuizen. Wil je meer weten over deze prachtige vzw? Neem dan zeker eens een kijkje op hun website: www.kleinesuperhelden.be

Lijkt er iets niet te kloppen? Heb je vragen? Is er iets niet duidelijk? Laat het ons dan zeker weten! Je kan ons steeds bereiken door te mailen naar veiling.vvks@gmail.com.