Startpagina

Welkom op onze warmste veiling voor Kleine Superhelden!

Voor het 4e jaar op rij organiseren we met veel enthousiasme deze warme, leuke veiling ten voordele van de Vereniging voor Kleine Superhelden!

Hoe gaat het in z’n werk? Zoals elk jaar hebben we weer veel leuke items verzameld. Al deze producten, cadeaubons, diensten… zijn aan ons geschonken door sponsors met een groot hart. Wil je zelf nog iets doneren? Neem dan zeker contact met ons op via veiling.vvks@gmail.com

Maar om van deze veiling een groot succes te maken rekenen we op jou! Maak dus snel een account aan, neem een kijkje in onze veiling, zoek jouw favoriete items en bieden maar!!! Want niets is leuker dan shoppen voor het goede doel!

Dit is het eerste jaar dat we onze veiling organiseren via deze website. Voor ons dus ook heel spannend! Lijkt er iets niet te kloppen? Heb je vragen? Is er iets niet duidelijk? Laat het ons dan zeker weten! Je kan ons steeds bereiken door te mailen naar veiling.vvks@gmail.com. Hou onze sociale media zeker ook in de gaten voor alle tips & trics.

De opbrengst van deze warmste veiling gaat integraal naar de vzw Vereniging voor Kleine Superhelden. Deze vereniging schenkt prachtige dagboekjes aan alle kindjes die op neonatologie verblijven in 15 Vlaamse ziekenhuizen.
https://kleinesuperhelden.be